December 2020
M D W D V Z Z
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

SponsorKliks, gratis sponsoren!

 

2011

 

Vrijdag

9-9

Algemene ledenvergadering.

 

 

 

Vrijdag

16-9

Vrij

Zaterdag

17-9

ZSB competitie ronde 1

Landau 2 - Landau 1

 

 

 

Vrijdag

23-9

SGT ronde 1 Wachtebeke

Zaterdag

24-9

C-team KNSB JCC

 

 

 

Vrijdag

30-9

SGT ronde 2 Axel

Zaterdag

1-10

 

 

 

 

Vrijdag

7-10

Landau clubkampioenschap 1

Zaterdag

8-10

PKJ

 

 

 

Vrijdag

14-10

Vrij

Zaterdag

15-10

C+D teams KNSB JCC

 

 

 

Vrijdag

21-10

Vrij

Zaterdag

22-10

Hutton /

35 jaar SKS

 

 

 

Vrijdag

28-10

Vrij

Zaterdag

29-10

ZSB competitie ronde 2

Landau 1 vrij

ZSC - Landau 2

 

 

 

Vrijdag

4-11

SGT ronde 3 Zuiddorpe

Zaterdag

5-11

C+D teams KNSB JCC

 

 

 

Vrijdag

11-11

Vrij

Zaterdag

12-11

NK rapid jeugd Eindhoven

 

 

 

Vrijdag

18-11

Landau clubkampioenschap 2

Zaterdag

19-11

Jeugdtoernooi De Drie Torens

 

 

 

Vrijdag

25-11

Vrij

Zaterdag

26-11

ZSB competitie ronde 3

Landau 1 - ZSC

Landau 2 – HWP 4

 

 

 

Vrijdag

2-12

SGT ronde 4 Axel

Zaterdag

3-12

Pepernotentoernooi Vlissingen (SKS)

 

 

 

Vrijdag

9-12

Landau clubkampioenschap 3

Zaterdag

10-12

C+D teams KNSB JCC

 

 

 

Vrijdag

16-12

Vrij

Zaterdag

17-12

ZSB competitie ronde 4

HWP 4 - Landau 1

Souburg 2 - Landau 2

 Zondag

18-12 

Jeugdmassakamp:

Landau/De drie torens - De pion

     

Vrijdag

23-12

Het 9e Lisa van Harn kipschaaktoernooi

Zaterdag

24-12

ZSB kersttoernooi

 

 

 

Donderdag

29-12

Oliebollentoernooi Souburg

Vrijdag

30-12

Vrij

 

 2012

 

Vrijdag

6-1

Vrij

Zaterdag

7-1

ZSB competitie ronde 5

Landau 1 – Souburg 2

Landau 2 – DZD 1

 Zondag

 8-1

 Jeugdtoernooi HWP

     

Vrijdag

13-1

SGT ronde 5 Wachtebeke

Zaterdag

14-1

PKJ

 

 

 

Vrijdag

20-1

Landau clubkampioenschap 4

Zaterdag

21-1

ICL Landau Jeugdschaaktoernooi

 

 

 

Vrijdag

27-1

SGT ronde 6 Zuiddorpe

Zaterdag

28-1

PKJ Zuiddorpe

 

 

 

Vrijdag

3-2

Landau clubkampioenschap 5

 

 

 

Vrijdag

10-2

Vrij

Zaterdag

11-2

ZSB competitie ronde 6

DZD 1 - Landau 1

Middelburg 2 - Landau 2

 

 

 

Vrijdag

17-2

Landau clubkampioenschap 6

Zaterdag

18-2

Carnaval….

 

 

 

Vrijdag

24-2

SGT ronde 7 Axel

Zaterdag

25-2

 

 

 

 

Vrijdag

9-3

Landau clubkampioenschap 7

Zaterdag

10-3

KNSB competitidag vrij

 Zondag

11-3 

Jeugdmassakamp:

De pion - Landau/De drie torens

     

Vrijdag

16-3

SGT ronde 8 Zuiddorpe

 

 

 

Vrijdag

23-3

vrij

 

 

 

Vrijdag

30-3

Landau clubkampioenschap 8

Zaterdag

31-3

KNSB competitiedag: vrij

 

 

 

Vrijdag

6-4

Goede vrijdag -> pasen

Zaterdag

7-4

Open ZK snelschaken Souburg

 

 

 

Vrijdag

13-4

SGT ronde 9 Wachtebeke

 

 

 

Vrijdag

20-4

Vrij

Zaterdag

21-4

ZSB competitie ronde 7

Landau 1 – Middelburg 2

Landau 2 vrij

(Gezamenlijke ronde in Zierikzee)

 

 

 

Vrijdag

27-4

Landau clubkampioenschap 9

 

 

 

Zaterdag

9-6

Snelschaak + barbecue