December 2020
M D W D V Z Z
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

SponsorKliks, gratis sponsoren!

2010                               revisie 7 dd 25-9-2010

Vrijdag

3-9

Algemene ledenvergadering

Vrijdag

10-9

SGT ronde 1 Axel

Vrijdag

17-9

-

Vrijdag

24-9

Zaterdag

25-9

KNSB/ZSB competitie ronde 1

Moerkapelle – Landau 1

Middelburg 2 – Landau 2

Vrijdag

1-10

Landau clubkampioenschap voorronde 1

Zaterdag

2-10

NK snelschaken jeugd Bunschoten/Spakenburg

 

Vrijdag

8-10

Zaterdag

9-10

KNSB/ZSB competitie ronde 2

Landau 1 – HWP 2

Landau 2 – HWP 4

Dienst: Ronald de Pooter, Martijn

Vrijdag

15-10

SGT ronde 2 Evergem

Zaterdag

16-10

KNSB jeugdcompetitie D (Amersfoort)

1800- toernooi Souburg

Zondag

17-10

Jeugdtoernooi HWP

Vrijdag

22-10

Landau clubkampioenschap voorronde 2

Vrijdag

29-10

Zaterdag

30-10

PKJ Goes

Vrijdag

5-11

SGT ronde 3 Zuiddorpe

Zaterdag

6-11

KNSB jeugdcompetitie D (Amersfoort)

50+ toernooi Zuiddorpe

Vrijdag

12-11

Landau clubkampioenschap voorronde 3

Zaterdag

13-11

PKJ Terneuzen

Vrijdag

19-11

Zaterdag

20-11

KNSB/ZSB competitie ronde 3

HWP 3 – Landau 1

Landau 2 vrij

Vrijdag

26-11

Landau clubkampioenschap voorronde 4

Zaterdag

27-11

NK rapid jeugd Eindhoven

Vrijdag

3-12

SGT ronde 4 Wachtebeke

Zaterdag

4-12

Pepernotentoernooi Vlissingen (SKS)

Vrijdag

10-12

Zaterdag

11-12

KNSB/ZSB competitie ronde 4

Landau 1 – Goes

Landau 2 – Goes 2

Dienst: Wim Sinke, Janco

Vrijdag

17-12

Het 8e Lisa van Harn kipschaaktoernooi

Zaterdag

18-12

KNSB jeugdcompetitie D (Amersfoort)

Vrijdag

24-12

Kerstavond

Zaterdag

25-12

1e kerstdag

Donder.

30-12

Oliebollentoernooi Souburg

Vrijdag

31-12

Oudjaar

2011

Zaterdag

1-1

Nieuwjaar

Vrijdag

7-1

Zaterdag

8-1

KNSB/ZSB competitie ronde 5

Landau 1 – Terneuzen

Landau 2 – Terneuzen 2

Dienst: Arjo, Wilfried

’s avonds Chinees eten

Vrijdag

14-1

Zaterdag

15-1

ICL Terneuzen Landau Jeugdtoernooi

Vrijdag

21-1

SGT ronde 5 Axel

Vrijdag

28-1

Landau clubkampioenschap voorronde 5

Zaterdag

29-1

PKJ Zuiddorpe

Vrijdag

4-2

SGT ronde 6 Evergem

Zaterdag

5-2

PKS Middelburg

Vrijdag

11-2

Zaterdag

12-2

KNSB/ZSB competitie ronde 6

Sliedrecht – Landau 1

Zierikzee – Landau 2

Vrijdag

18-2

Landau clubkampioenschap voorronde 6

Zaterdag

19-2

PKS Zuiddorpe

Vrijdag

25-2

Landau clubkampioenschap voorronde 7

Zaterdag

26-2

Toernooi 100 jaar Terneuzen

Vrijdag

4-3

Zaterdag

5-3

PKS Souburg  (carnaval)

Vrijdag

11-3

Zaterdag

12-3

KNSB/ZSB competitie ronde 7

Landau 1 – Souburg 1

Landau 2 – Souburg 2

Dienst: Dick, Theo

Vrijdag

18-3

SGT ronde 7 Zuiddorpe

Vrijdag

25-3

Landau clubkampioenschap finaleronde 1

Zaterdag

26-3

PKS Terneuzen

Vrijdag

1-4

Landau clubkampioenschap finaleronde 2

Vrijdag

8-4

Zaterdag

9-4

KNSB/ZSB competitie ronde 8

Krimpen a/d IJssel – Landau 1

DZD 1 – Landau 2

Vrijdag

15-4

SGT ronde 8 Wachtebeke

Zaterdag

16-4

Vrijdag

22-4

Goede vrijdag -> pasen

Zaterdag

23-4

Open ZK snelschaken Souburg

 

Vrijdag

29-4

Landau clubkampioenschap finaleronde 3

Zaterdag

30-4

Koninginnedag

Zaterdag

7-5

Open ZK rapid Goes

Zaterdag

14-5

KNSB/ZSB competitie ronde 9

Landau 1 – De drie torens

Dienst: Erik

Landau 2 – Middelburg 1

(Gezamenlijke ronde in Terneuzen)

Zaterdag

11-6

Snelschaak + barbecue