Februari 2024
M D W D V Z Z
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

SponsorKliks, gratis sponsoren!

Artikelindex

Op zaterdag 19 november organiseerden we weer ons debutantentoernooi. Wij waren heel tevreden met de komst van 36 deelnemers. We gaan proberen hier een traditie van te maken om nieuwe schakertjes een eerste ervaring te geven in een schaaktoernooi.

Lees verder voor de uitslagen


Uitslagen Debutantentoernooi 19 november 2022        
  STAP 1                
Voorronde stap 1 a groep Score              
1. Alex Beels 3,5              
2.  Zhikang Peeters 3              
3. Djazlin Moonen 2,5              
  Anastatia Markovic 2,5              
  Yannick Spuessens 2,5              
6.  Simcha Fens 2              
  Elmo Feij 2              
  Rowan Broekaert 2              
9. Hannah de Waard 1              
  Rick Langeraert 1              
  Kyano Raaijmakers 1              
                   
Voorronde stap 1 b groep Score              
1. Olivier van Delft 3              
  Nour Sabri 3              
  Mustafa Alnadar 3              
4. Kees Deenen 2              
  Siebe Schouten 2              
  Stijn Nieuwehuize 2              
  Finn van Dijke 2              
  Thijn Langeraert 2              
9. Matthieu Markovic 1              
10. Alina Schaalje 0              
                   
Uitslagen Finalegroep A                
    1 2 3 4 Totaal Plaats    
1. Olivier van Delft xxx 1 0 0 1 2    
2.  Nour Sabri 0 xxx 1 1 2 1    
3. Alex Beels 1 0 xxx 0 1 2    
4. Zhikang Peeters 1 0 1 xxx 2 1    
                   
Uitslagen Finale groep B                
    1 2 3 4 Totaal Plaats    
1. Mustafa Alnadar xxx 0 1 1 2 2    
2. Kees Deenen 1 xxx 1 1 3 1    
3. Djazlin Moonen 0 0 xxx 1 1 3    
4. Anastatia Markovic 0 0 0 xxx 0 3    
                   
Uitslagen Finale groep C                
    1 2 3 4 Totaal Plaats    
1. Siebe Schouten xxx 1 1 1 3 1    
2. Stijn Nieuwehuize 0 xxx 1 1 2 2    
3. Yannick Spuessens 0 0 xxx 0 0 3    
4. Simcha Fens 0 0 1 xxx 1 3    
                   
Uitslagen Finale groep D                
    1 2 3 4 Totaal Plaats    
1. Finn van Dijke xxx 0,5 0,5 1 2 1    
2. Thijn Langeraert 0,5 xxx 1 0 1,5 2    
3. Elmo Feij 0,5 0 xxx 0 0,5 3    
4. Rowan Broekaert 0 1 1 xxx 2 1    
                   
Uitslagen Finale groep E                
    1 2 3 4 5 6 Totaal Plaats
1. Matthieu Markovic xxx 1 1 0 0 1 3 2
2. Alina Schaalje 0 xxx 0 0 0 1 1 3
3. Hannah de Waard 0 1 xxx 0 1 1 3 2
4. Rick Langeraert 1 1 1 xxx 1 1 5 1
5. Kyano Raaijmakers 1 1 0 0 xxxx 1 3 2
6.   0 0 0 0 0 xxx    
                   

 

  STAP 2 + 3              
  Voorronde Stap Punten WP SB      
1. Mert Mustafov 3 4 10 10      
2. Atousa Warnier 3 3 10,5 6,5      
  Berk Mustafov 3 3 9 5      
  Giovanni Koolhoven 3 3 8,5 4,5      
  Arkan Mustafov 3 3 6 4      
6. Damian van Eenenaam 3 2,5 7 3,5      
7. Konstatin Tkacenko 3 2 10,5 4,5      
  Aäron Zootjes 3 2 8 3      
  Kai de Wolff 3 2 8 2,5      
  Bogdan Ferea 2 2 8 2      
  Benjamin Provoost 2 2 6,5 1,5      
  Quin Huisman 2 2 6,5 1,5      
13. Femke Maat 2 1,5 9 2,75      
14. Michäel can Waesberghe 2 1 9 1      
  Tijmen Stitzinger 2 1 7 0      
  Jarvi Schaalje 2 1 6 0,5      
  Mauk de Caluwé 2 1 6 0,5      
                 
  Finalegroepen Stap 2              
  Uitslagen Finalegroep A            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Benjamin Provoost xxx 1 1 1 3 1
  2.  Quin Huisman 0 xxx 1 0 1 2
  3. Bogdan Ferea 0 0 xxx 1 1 2
  4. Michäel van Waesberghe 0 1 0 0 1 2
                 
  Uitslagen Finale groep B            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Tijmen Stitzinger xxx 0 1 1 2 1
  2. Jarvi Schaalje 1 xxx 0 1 2 1
  3. Mauk de Caluwé 0 1 xxx 1 2 1
  4.   0 0 0 xxx 0  
                 
  Finalegroepen Stap 3              
  Uitslagen Finale groep A            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Mert Mustafov xxx 1 1 1 3 1
  2. Atousa Warnier 0 xxx 1 1 2 2
  3. Berk Mustafov 0 0 xxx 1 1 3
  4.   0 0 0 xxx 0  
                 
  Uitslagen Finale groep B            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Giovanni Koolhoven xxx 1 0,5 1 2,5 1
  2. Arkan Mustafov 0 xxx 1 1 2 2
  3. Damian van Eenenaam 0,5 0 xxx 1 1,5 3
  4.   0 0 0 xxx 0  
                 
  Uitslagen Finale groep C            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Konstatin Tkacenko xxx 0 1 1 2 2
  2. Aäron Zootjes 1 xxx 1 1 3 1
  3. Mauk de Caluwé 0 0 xxx 1 1 3
  4.   0 0 0 xxx 0