Februari 2024
M D W D V Z Z
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

SponsorKliks, gratis sponsoren!

Artikelindex

Uitslagen Debutantentoernooi 19 november 2022        
  STAP 1                
Voorronde stap 1 a groep Score              
1. Alex Beels 3,5              
2.  Zhikang Peeters 3              
3. Djazlin Moonen 2,5              
  Anastatia Markovic 2,5              
  Yannick Spuessens 2,5              
6.  Simcha Fens 2              
  Elmo Feij 2              
  Rowan Broekaert 2              
9. Hannah de Waard 1              
  Rick Langeraert 1              
  Kyano Raaijmakers 1              
                   
Voorronde stap 1 b groep Score              
1. Olivier van Delft 3              
  Nour Sabri 3              
  Mustafa Alnadar 3              
4. Kees Deenen 2              
  Siebe Schouten 2              
  Stijn Nieuwehuize 2              
  Finn van Dijke 2              
  Thijn Langeraert 2              
9. Matthieu Markovic 1              
10. Alina Schaalje 0              
                   
Uitslagen Finalegroep A                
    1 2 3 4 Totaal Plaats    
1. Olivier van Delft xxx 1 0 0 1 2    
2.  Nour Sabri 0 xxx 1 1 2 1    
3. Alex Beels 1 0 xxx 0 1 2    
4. Zhikang Peeters 1 0 1 xxx 2 1    
                   
Uitslagen Finale groep B                
    1 2 3 4 Totaal Plaats    
1. Mustafa Alnadar xxx 0 1 1 2 2    
2. Kees Deenen 1 xxx 1 1 3 1    
3. Djazlin Moonen 0 0 xxx 1 1 3    
4. Anastatia Markovic 0 0 0 xxx 0 3    
                   
Uitslagen Finale groep C                
    1 2 3 4 Totaal Plaats    
1. Siebe Schouten xxx 1 1 1 3 1    
2. Stijn Nieuwehuize 0 xxx 1 1 2 2    
3. Yannick Spuessens 0 0 xxx 0 0 3    
4. Simcha Fens 0 0 1 xxx 1 3    
                   
Uitslagen Finale groep D                
    1 2 3 4 Totaal Plaats    
1. Finn van Dijke xxx 0,5 0,5 1 2 1    
2. Thijn Langeraert 0,5 xxx 1 0 1,5 2    
3. Elmo Feij 0,5 0 xxx 0 0,5 3    
4. Rowan Broekaert 0 1 1 xxx 2 1    
                   
Uitslagen Finale groep E                
    1 2 3 4 5 6 Totaal Plaats
1. Matthieu Markovic xxx 1 1 0 0 1 3 2
2. Alina Schaalje 0 xxx 0 0 0 1 1 3
3. Hannah de Waard 0 1 xxx 0 1 1 3 2
4. Rick Langeraert 1 1 1 xxx 1 1 5 1
5. Kyano Raaijmakers 1 1 0 0 xxxx 1 3 2
6.   0 0 0 0 0 xxx    
                   

 

  STAP 2 + 3              
  Voorronde Stap Punten WP SB      
1. Mert Mustafov 3 4 10 10      
2. Atousa Warnier 3 3 10,5 6,5      
  Berk Mustafov 3 3 9 5      
  Giovanni Koolhoven 3 3 8,5 4,5      
  Arkan Mustafov 3 3 6 4      
6. Damian van Eenenaam 3 2,5 7 3,5      
7. Konstatin Tkacenko 3 2 10,5 4,5      
  Aäron Zootjes 3 2 8 3      
  Kai de Wolff 3 2 8 2,5      
  Bogdan Ferea 2 2 8 2      
  Benjamin Provoost 2 2 6,5 1,5      
  Quin Huisman 2 2 6,5 1,5      
13. Femke Maat 2 1,5 9 2,75      
14. Michäel can Waesberghe 2 1 9 1      
  Tijmen Stitzinger 2 1 7 0      
  Jarvi Schaalje 2 1 6 0,5      
  Mauk de Caluwé 2 1 6 0,5      
                 
  Finalegroepen Stap 2              
  Uitslagen Finalegroep A            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Benjamin Provoost xxx 1 1 1 3 1
  2.  Quin Huisman 0 xxx 1 0 1 2
  3. Bogdan Ferea 0 0 xxx 1 1 2
  4. Michäel van Waesberghe 0 1 0 0 1 2
                 
  Uitslagen Finale groep B            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Tijmen Stitzinger xxx 0 1 1 2 1
  2. Jarvi Schaalje 1 xxx 0 1 2 1
  3. Mauk de Caluwé 0 1 xxx 1 2 1
  4.   0 0 0 xxx 0  
                 
  Finalegroepen Stap 3              
  Uitslagen Finale groep A            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Mert Mustafov xxx 1 1 1 3 1
  2. Atousa Warnier 0 xxx 1 1 2 2
  3. Berk Mustafov 0 0 xxx 1 1 3
  4.   0 0 0 xxx 0  
                 
  Uitslagen Finale groep B            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Giovanni Koolhoven xxx 1 0,5 1 2,5 1
  2. Arkan Mustafov 0 xxx 1 1 2 2
  3. Damian van Eenenaam 0,5 0 xxx 1 1,5 3
  4.   0 0 0 xxx 0  
                 
  Uitslagen Finale groep C            
      1 2 3 4 Totaal Plaats
  1. Konstatin Tkacenko xxx 0 1 1 2 2
  2. Aäron Zootjes 1 xxx 1 1 3 1
  3. Mauk de Caluwé 0 0 xxx 1 1 3
  4.   0 0 0 xxx 0