Augustus 2022
M D W D V Z Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

SponsorKliks, gratis sponsoren!

Eindstand voorronde 

Pos Naam                Score 

  1 Janco Dees          5

  2 Erik Bolleman       4.5

  3 Wim Sinke           4 (1.5 punt uit onderling resultaat RdP, AA en WS)

  4 Arjo Arendse        4 (1 punt uit onderling resultaat RdP, AA en WS)

  5 Ronald de Pooter    4 (0.5 punt uit onderling resultaat RdP, AA en WS)

  6 Theo de Putter      3

  7 Ronald Janssens     3

  8 Dick van der Wouw   0.5

 

Uitslagen voorronde: (Uitslagen en stand zie ook hier)

Ronde

Datum

Wit

Zwart

Uitslag

1

 

 

 

1-10-2010

 

 

 

Dick van der Wouw

Erik Bolleman

Wim Sinke

Arjo Arendse

Janco Dees

Ronald Janssens

Theo de Putter

Ronald de pooter

0-1

1-0

1/2-1/2

1-0

2

 

 

 

22-10-2010

 

 

 

Janco Dees

Theo de Putter

Ronald Janssens

Dick van der Wouw

Ronald de Pooter

Arjo Arendse

Wim Sinke

Erik Bolleman

 0-1

0-1

0-1

0-1

3

 

 

 

 

12-11-2010

 

 

 

 

Erik Bolleman

Wim Sinke

Arjo Arendse

Ronald de Pooter

 

Janco Dees

Dick van der Wouw

Ronald Janssens

Theo de Putter

1-0

1-0

0-1

1/2-1/2

4

 

 

 

 

26-11-2010

 

 

 

 

Janco Dees

Ronald Janssens

Dick van der Wouw

Erik Bolleman

 

Theo de Putter

Ronald de Pooter

Arjo Arendse

Wim Sinke

1-0

1-0

0-1

1-0

5

 

 

 

28-1-2011

 

 

 

Wim Sinke

Arjo Arendse

Ronald de Pooter

Theo de Putter

Janco Dees

Erik Bolleman

Dick van der Wouw

Ronald Janssens

0-1

1-0

1-0

1-0

6

 

 

 

18-2-2011

 

 

 

Janco Dees

Dick van der Wouw

Erik Bolleman

Wim Sinke

Ronald Janssens

Theo de Putter

Ronald de Pooter

Arjo Arendse

 1-0

1/2-1/2

0-1

1-0

7

 

 

 

25-2-2011

 

 

 

Arjo Arendse

Ronald de Pooter

Theo de Putter

Ronald Janssens

Janco Dees

Wim Sinke

Erik Bolleman

Dick van der Wouw

 0-1

1/2-1/2

1/2-1/2

1-0r

 

De nummers 1 t/m 4 gaan naar de kampioensgroep en spelen een halve competitie om het kampioenschap.

De nummers 5 t/m 8 gaan naar de B-groep en spelen ook een halve competitie om de titel “ Best of the rest” .

Beslissingscriteria voorronde bij gelijke wedstrijpunten:  1) Onderling resultaat. 2)SB punten. Als dit nog geen uitkomst geeft, worden door de betrokken spelers snelschaakpartijen gespeeld van 5 min. pppp.

 

Speeldata finalerondes:

1

25 maart 2011

2

1 april 2011

3

29 april 2011

 

Beslissingscriteria finalerondes bij gelijke wedstrijpunten:  1) Onderling resultaat voorronde + finaleronde 2) Positie ranglijst voorronde. Als dit nog geen uitkomst geeft, worden door de betrokken spelers snelschaakpartijen gespeeld van 5 min. pppp.