Januari 2023
M D W D V Z Z
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

SponsorKliks, gratis sponsoren!

C groep ICL Landau Jeugdschaaktoernooi - - Group 1

Ranking after Round 7 - 21-1-2012 - Ranking.

Pos Name Score Bhlz SBgr B Team

1 Quinten Ramacker 6,0 31,0 25,50 1 DDT/Landau

2 Lotte Demey 5,5 32,0 23,50 1 De Drie Torens

3 Danilo Bolleman 5,5 28,0 22,00 -1 Landau/DDT

4 Bas de Feijter 5,0 26,5 15,00 -1 Landau/DDT

5 Lydia Dubbeldam 5,0 24,5 13,00 -1 Landau/DDT

6 Nathaniël Faybish 4,0 30,0 13,00 1 Anderlecht

7 Emily Timmerman 4,0 23,0 8,50 -1 Goes

8 Jeroen Langie 3,5 22,5 6,75 -1 De Drie Torens

9 Jasper Versluijs 3,5 17,5 6,75 1 Landau

10 Machiel Lindhout 3,0 31,5 11,50 -1 Denk en Zet

11 Paul van de Breevaart 3,0 24,5 8,50 1 Denk en Zet

12 Robert Lindhout 3,0 24,0 7,00 -1 Denk en Zet

13 Amir Jalalijam 3,0 23,5 8,50 1 De Drie Torens

14 Sander Rietveld 3,0 21,5 4,00 1 Landau

15 Job Lindeboom 2,0 22,5 2,00 -1 Landau

16 Daniël Tacq 2,0 20,5 3,50 -1 Landau

17 Yuri Copal 2,0 18,0 2,00 1 Goes

18 Sander Andriesse 0,0 20,0 0,00 1 Denk en Zet

C groep ICL Landau Jeugdschaaktoernooi - - Group 1

Games in Round 1 - 21-1-2012.

1 Quinten Ramacker - Sander Rietveld 1-0

2 Job Lindeboom - Lydia Dubbeldam 0-1

3 Bas de Feijter - Yuri Copal 1-0

4 Jeroen Langie - Lotte Demey 0-1

5 Danilo Bolleman - Machiel Lindhout 0-1

6 Robert Lindhout - Nathaniël Faybish 0-1

7 Amir Jalalijam - Paul van de Breevaart 0-1

8 Sander Andriesse - Daniël Tacq 0-1

9 Jasper Versluijs - Emily Timmerman 0-1

Games in Round 2 - 21-1-2012.

1 Nathaniël Faybish - Quinten Ramacker 0-1

2 Lydia Dubbeldam - Daniël Tacq 1-0

3 Machiel Lindhout - Bas de Feijter 0-1

4 Lotte Demey - Paul van de Breevaart 1-0

5 Emily Timmerman - Danilo Bolleman 0-1

6 Yuri Copal - Amir Jalalijam 0-1

7 Jeroen Langie - Jasper Versluijs ½-½

8 Sander Rietveld - Robert Lindhout 0-1

9 Sander Andriesse - Job Lindeboom 0-1

Games in Round 3 - 21-1-2012.

1 Quinten Ramacker - Bas de Feijter 1-0

2 Lotte Demey - Lydia Dubbeldam 1-0

3 Danilo Bolleman - Job Lindeboom 1-0

4 Machiel Lindhout - Nathaniël Faybish 0-1

5 Amir Jalalijam - Robert Lindhout 1-0

6 Daniël Tacq - Emily Timmerman 0-1

7 Paul van de Breevaart - Jasper Versluijs 0-1

8 Sander Rietveld - Jeroen Langie 0-1

9 Yuri Copal - Sander Andriesse 1-0

Games in Round 4 - 21-1-2012.

1 Quinten Ramacker - Lotte Demey ½-½

2 Lydia Dubbeldam - Amir Jalalijam 1-0

3 Bas de Feijter - Emily Timmerman 1-0

4 Nathaniël Faybish - Danilo Bolleman 0-1

5 Jasper Versluijs - Daniël Tacq 0-1

6 Job Lindeboom - Jeroen Langie 0-1

7 Robert Lindhout - Yuri Copal 1-0

8 Paul van de Breevaart - Machiel Lindhout 0-1

9 Sander Andriesse - Sander Rietveld 0-1

Games in Round 5 - 21-1-2012.

1 Lydia Dubbeldam - Quinten Ramacker 0-1

2 Lotte Demey - Bas de Feijter 1-0

3 Jeroen Langie - Danilo Bolleman 0-1

4 Emily Timmerman - Nathaniël Faybish 0-1

5 Amir Jalalijam - Machiel Lindhout 0-1

6 Daniël Tacq - Robert Lindhout 0-1

7 Jasper Versluijs - Sander Andriesse 1-0

8 Sander Rietveld - Yuri Copal 1-0

9 Job Lindeboom - Paul van de Breevaart 0-1

Games in Round 6 - 21-1-2012.

1 Danilo Bolleman - Quinten Ramacker ½-½

2 Nathaniël Faybish - Lotte Demey 0-1

3 Machiel Lindhout - Lydia Dubbeldam 0-1

4 Bas de Feijter - Robert Lindhout 1-0

5 Amir Jalalijam - Jasper Versluijs 1-0

6 Paul van de Breevaart - Jeroen Langie 1-0

7 Daniël Tacq - Sander Rietveld 0-1

8 Emily Timmerman - Sander Andriesse 1-0

9 Yuri Copal - Job Lindeboom 0-1

Games in Round 7 - 21-1-2012.

1 Lotte Demey - Danilo Bolleman 0-1

2 Quinten Ramacker - Machiel Lindhout 1-0

3 Robert Lindhout - Lydia Dubbeldam 0-1

4 Sander Rietveld - Bas de Feijter 0-1

5 Nathaniël Faybish - Amir Jalalijam 1-0

6 Paul van de Breevaart - Emily Timmerman 0-1

7 Jasper Versluijs - Job Lindeboom 1-0

8 Sander Andriesse - Jeroen Langie 0-1

9 Yuri Copal - Daniël Tacq 1-0