December 2021
M D W D V Z Z
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

SponsorKliks, gratis sponsoren!

Voorlopige deelnemerslijst ICL Landau toernooi 2012

Open, A en B groep. 1997 en eerder.
1. Wesley Vandesteene         Wachtebeke.
2. Henry Flikweert B               SVWZV.
3. Harold Pijpelink B               Landau
4. Matthijs Dubbeldam     B    Landau/De Drie Torens
5. Bent Speksnijder B             Goes
6. Ian Vandelacluze A             De Drie Torens/Landau
7. Guido van de Breevaart A   Denk en Zet
8. Marcel van de Berge A        Denk en Zet

C groep. 1998 en 1999
1. DaniĆ«l Tacq                      Landau
2. Jasper Versluijs               Landau
3. Sander Rietveld               Landau
4. Bas de Feijter                  Landau/De Drie Torens
5. Danilo Bolleman              Landau/De Drie Torens
6. Job Lindeboom                Landau
7. Lydia Dubbeldam            Landau/De Drie Torens
8. Yuri Copal                      Goes
9. Lotte Demey                    De Drie Torens
10. Jeroen Langie                De Drie Torens
11. Amir Jalalijam                 De Drie Torens
12. Machiel Lindhout            Denk en Zet
13. Robert Lindhout              Denk en Zet
14. Paul van de Breevaart    Denk en Zet
15. Sander Andriesse           Denk en Zet
16. Emily Timmerman          Goes

D. Groep 2000 en 2001
1. Jochem Dieleman        Landau
2. Niels de Ruijsscher
3. Liam de Vos                 Landau
4. Niels Schelleman         Landau/De Drie Torens
5. Iris Schelleman            Landau/De Drie Torens
6. Pasha Jansen             HWP
7. Timon Flikweert          SVWZV
8. Simon Dekker             SVWZV
9. Roy Avezaat                Landau
10. Bas van Doren          Landau/De Drie Torens
11. Dennis Etzold           Landau
12. Lode Pijpelink           Landau
13. Eliza de Jong            Goes
14. Timo Copal                Goes
15. Rupert Hoop               De Drie Torens/Landau
16. Adrian Stoutjensdijk    Denk en Zet
17. Elian van Klaveren      Denk en Zet
18. Juan de Graaf             Denk en Zet
19. Reinier Flikweert         Denk en Zet

E groep 2002 en 2003

1. Fardin Hematyar                Landau
2. Jamie de Vos                     Landau
3. Martijn Schelleman             Landau/De Drie Torens
4. Lars van Hurck                   Landau
5. Sean Winters                      Landau
6. Mirac Kilic                           Landau
7. Keo Avezaat                      Landau   
8. Brigitte Bolleman                Landau
9. Jelmer Appelo                    Goes
10. Anna Vervaeck                 Landau
11. Gideon Govaars                Leonardoschool
12. Stef Verjaal                       Denk en Zet
13. Geert van Eennennaam    Denk en Zet


F groep 2004 en later.
1. Laurens Dieleman         Landau
2. Stijn de Rijk                   Landau
3. Valerie van Hurck          Landau
4. Kayyum Kilic                  Landau